Арестович став спікером і радником української делегації в ТКГ

Арестович став спікером і радником української делегації в ТКГ

Арестович став спікером і радником української делегації в ТКГ

Фото: facebook.com/alexey.arestovich Олексій Арестович і Леонід Кравчук

Він виконуватиме функції радника, а також спікера з повноваженнями “єдиного голосу” щодо інформування ЗМІ, міжнародних партнерів та народу України.

 

Військовий оглядач Олексій Арестович призначений Радником української делегації в Тристоронній контактній групі з інформаційної політики з повноваженнями “єдиного голосу” щодо інформування ЗМІ, міжнародних партнерів та народу України. Про це сам Арестович повідомив у середу, 28 жовтня, на своїй сторінці в Facebook.

 

“Рішенням Голови делегації України для участі в Тристоронній контактній групі Леоніда Кравчука (президента України в 1991 – 1994 рр.) мене призначили радником делегації з інформаційної політики з повноваженнями “єдиного голосу” щодо інформування ЗМІ, міжнародних партнерів та народу України”, – написав Арестович.

 

Він також закликав журналістів звертатися до нього за коментарями з питань, пов’язаних з роботою делегації.

 

При цьому Арестович відразу повідомив гарячу новину про те, що українська сторона в особі голови Леоніда Кравчука під час сьогоднішнього засідання групи запропонувала координаторам процесу представити до 4 листопада свій варіант Плану дій щодо інтенсифікації процесу мирного врегулювання.

 

Нагадаємо, минулого тижня Зеленський запросив у ТКГ представників церков, яким пропонується брати участь у переговорах про обмін полоненими.

 

Раніше глава МЗС України Дмитро Кулеба заявив, що від Мінська в мінській групі зараз є тільки назва. Мінські переговори проходять в онлайн-форматі через пандемію, заяви Білорусі щодо України стають все більш недружніми, каже Кулеба.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button