Фахівців з досвідом облаштування шпиталів в Ухані запросили в Одесу

Фахівців з досвідом облаштування шпиталів в Ухані запросили в Одесу

Фахівців з досвідом облаштування шпиталів в Ухані запросили в Одесу

Фото: cnn.com Спочатку відбудуться онлайн-зустрічі

Одесити хочуть переймати досвід у китайських колег у розгортанні польових госпіталів і боротьбі з коронавірусом. Фахівців з Піднебесної запросив голова ОДА.

 

В Одесу запрошені фахівці з Китаю з досвідом облаштування польових госпіталів в Ухані. Українці перейматимуть цінний досвід, про це в Facebook повідомив глава Одеської облдержадміністрації Максим Куций.

 

Він написав, що у нього відбулася онлайн-зустріч з Генеральним консулом КНР в Одесі Сун Ліцюнь.

 

“Обговорювали досвід Китаю в боротьбі з пандемією і її наслідками. Запросив фахівців Китайської Народної Республіки в Одеську область”, – підкреслив голова ОДА.

 

Куций додав, що для українців буде дуже цінний досвід китайських фахівців “в оперативному облаштуванні тимчасових госпіталів і лікарень, використання медичних протоколів і медпрепаратів, які є ефективними в Піднебесній”.

 

Він зазначив, що досягнута домовленість про онлайн-захід.

 

“Також я запросив їх безпосередньо до нас, в Одеську область. Практичний досвід та очне навчання були б для нас безцінними, дуже сподіваємося на такий візит”, – підкреслив глава Одеської області.

 

До цього стало відомо, що в Ізраїлі починають випробовувати на людях вакцину від коронавірусу. Випробування пройдуть у три етапи. У разі успішного проходження її запустять у масове виробництво.

 

Як повідомлялося раніше, в Ірані кожні чотири хвилини реєструють смерть від COVID-19. У МОЗ побоюються, що число смертей може зрости до 600 у день.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button