Інвесторам представили шість українських доріг

Інвесторам представили шість українських доріг

Інвесторам представили шість українських доріг

Фото: koda.gov.ua Україна шукає інвесторів на будівництво шести доріг

Мова йде не про будівництво доріг, які будуть платними, а про будівництво доріг на виплат, уточнили в Кабміні.

 

Міністерство інфраструктури планує реалізувати державно-приватне партнерство (ДПП) на шести ділянках доріг, які представили у четвер, 29 жовтня, потенційним інвесторам. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій в Telegram.

 

“Шість ділянок доріг, відібраних для потенційних пілотних проектів ДПП, будуть реалізовані в рамках Першої програми державно-приватного партнерства в дорожній галузі… Разом з Укравтодором, Світовим банком і IFC представили їх сьогодні 310 учасникам з 43 країн світу і 38 компаніям потенційних інвесторів”, – написав він.

 

Криклій уточнив, що мова йде про дороги Харків-Дніпро-Запоріжжя (M-29, M-04, M-18); Бориспіль-Полтава (М-03); Херсон-Миколаїв (М-14); Київ-Житомир-Рівне (М-06); Ягодин-Ковель-Луцьк (М-07, М-19); Дніпро-Кривий Ріг-Миколаїв (M-04, H11).

 

Ці автодороги з’єднують 10 областей України, і, за словами Криклія, більше 12 мільйонів жителів зможуть на собі відчути поліпшення дорожньої інфраструктури.

 

“ДПП – це не про платні автодороги, а про “дороги на виплат”, коли держава залучає приватні інвестиції в будівництво, а інвестор реалізує проект за свої гроші і після здачі дороги в експлуатацію отримує платежі від держави”, – підкреслив міністр, відзначивши, що це вигідно всім.

 

Раніше повідомлялося, що в проект Держбюджету на 2021 рік заклали 150 млрд грн на будівництво доріг. На ці гроші планують побудувати 7 тисяч км доріг.

 

Також повідомлялося, що ВР дозволила збільшити місцеві запозичення на ремонт доріг. При цьому закон передбачає скорочення витрат на оплату житлово-комунальних послуг і захист довкілля.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button