Конституційний Суд заявив про тиск

Конституційний Суд заявив про тиск

Конституційний Суд заявив про тиск

Фото: focus.ua КСУ заявив про тиск

На суддів КСУ, за їхніми словами, тривалий час чинять тиск антикорупційні органи і деякі політики.

 

Судді Конституційного Суду України в середу, 28 жовтня, написали звернення до президента Володимира Зеленського, голови Верховної Ради Дмитра Разумкова і прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, в якому заявили про тривалий тиск з боку антикорупційних органів.

 

 У зверненні йдеться про те, що вплинути на роботу суду також намагаються політики.

 

Суд стверджує, що протягом кількох місяців він перебуває під тиском Національного агентства з протидії корупції (НАЗК), Національного антикорупційного бюро (НАБУ), а також деяких політиків.

 

“Незаконний вплив виявляється як на окремих суддів, так і на суд у цілому з метою зупинки його роботи, підриву авторитету і втрати суспільної довіри”, – сказано в заяві.

 

Також наголошується, що, “незважаючи на звинувачення в упередженості і заангажованості, розповсюдження компрометуючої інформації щодо професійної діяльності суддів і загрози щодо їх кримінального переслідування”, суд і далі працюватиме незалежно і в “інтересах українського народу”.

 

Нагадаємо, напередодні судді КСУ на закритому засіданні визнали неконституційною кримінальну відповідальність за недостовірне декларування.

 

У Верховній Раді попередили, що прийняте КСУ рішення загрожує Україні грандіозним міжнародним скандалом.

 

А в Офісі президента заявили, що Володимир Зеленський обов’язково використає своє право на законодавчу ініціативу, щоб відновити відповідальність за порушення в електронному декларуванні доходів чиновників.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button