Кулеба виступив за збереження торгівлі з Білоруссю

Кулеба виступив за збереження торгівлі з Білоруссю

Кулеба виступив за збереження торгівлі з Білоруссю

Фото: facebook.com/dmytro.kuleba Кулеба хоче зберегти торгівлю з Білоруссю

При цьому міністр бачить виняток торгівлі із підприємствами, де зміцнюється контроль Росії.

Глава МЗС України Дмитро Кулеба виступив за збереження торгівлі з Білоруссю, незважаючи на політичну кризу в країні. Про це він заявив в інтерв’ю Інтерфакс-Україна в середу, 28 жовтня.

“У нас з Білоруссю дуже глибока і розвинена торгівля. З деяких питань наша торгівля є критично важливою або для білоруської, або для української економіки і безпеки. У нас дуже серйозна взаємодія у військово-технічній сфері. Тому я – за збереження торгівлі, економічного співробітництва. З одним винятком: якщо ми бачимо, що на якомусь білоруському підприємстві зміцнюється контроль з боку Росії і російських спецслужб, і це підприємство є важливим для України, тоді ми в кожному конкретному випадку будемо оцінювати ризик, який виникає для України”, – сказав Кулеба.

Міністр наголосив, що хоча Україна і Білорусь політично розійшлися, “ніхто не повинен виступати проти добробуту білоруського і українського народу, а добробут виникає, зокрема, через спільну торгівлю”.

Національний страйк. Білорусь продовжує бунтувати

Нагадаємо, що в Білорусі відкрили більш ніж 500 кримінальних справ проти мітингувальників. При цьому кримінальні справи за заявами громадян через жорстокі дії силовиків поки на стадії розгляду.

Лукашенко відповідає. Нові репресії в Білорусі

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button