Масові протести в Києві: поліція посилила охорону

Масові протести в Києві: поліція посилила охорону

Масові протести в Києві: поліція посилила охорону

Поліція посилила охорону урядового кварталу (фото архівне)

У столиці поліція посилила заходи безпеки через акції протесту. Під будівлею Верховної Ради одному з учасників акції стало погано.

 

Поліція посилила заходи безпеки в урядовому кварталі Києва у зв’язку із запланованими масовими акціями. Про це повідомляє прес-служба столичної поліції у вівторок, 3 листопада.

 

Відзначається, що в центрі Києва анонсовано проведення масових акцій, в тому числі під будівлею Верховної Ради.

 

“Співробітники структурних підрозділів столичної поліції спільно з військовослужбовцями Національної гвардії заступили на посилене чергування з метою забезпечення громадської безпеки та порядку під час проведення запланованих заходів”, – йдеться в повідомленні.

 

Організатори деяких заходів повідомили, що залучатимуть автомобілі при проведенні акцій. У зв’язку з цим можливе обмеження дорожнього руху по окремих вулицях в центрі столиці.

 

 

Також наголошується, що вранці біля Верховної Ради одному з учасників акції стало погано. Правоохоронці надали чоловікові першу домедичну допомогу і викликали медиків.

 

Масові протести в Києві: поліція посилила охорону

npu.gov.ua

 

 

Поліція закликає організаторів і учасників акції дотримуватися закону, вимог карантину і не порушувати громадський порядок.

 

Раніше повідомлялося, що в Києві взяли під охорону будівлю КСУ. Відзначимо, у вівторок, 3 листопада, судді розглядатимуть відповідність Конституції закону Про забезпечення функціонування української мови як державної.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button