Мінкульт вимагає зупинити знесення будівлі Квіти України в Києві

Мінкульт вимагає зупинити знесення будівлі Квіти України в Києві

Мінкульт вимагає зупинити знесення будівлі Квіти України в Києві

Фото: Александр Ткаченко / Facebook Роботи з демонтажу будівлі Квіти України

Олександр Ткаченко закликав столичну владу ретельно підходити до видачі містобудівних умов і обмежень.

 

Роботи з демонтажу будівлі Квіти України в Києві на вулиці Січових Стрільців необхідно негайно зупинити. Про це написав міністр культури і інформаційної політики Олександр Ткаченко на своїй сторінці у Facebook у понеділок, 12 липня.

 

“Роботи з демонтажу будівлі Квіти України необхідно негайно зупинити. Солідарний з позицією громадськості. Хоча забудовник відмовляється це робити і наполягає на своєму, хотів би звернути увагу, що поки є сумніви щодо законності містобудівних умов і обмежень – початок будь-яких будівельних або демонтажних робіт є неправомірним. До того ж зупинка повинна тривати до вирішення питання про надання охоронного статусу, на якому наполягають активісти”, – написав Ткаченко.

 

Міністр закликав столичну владу ретельно підходити до видачі містобудівних умов і обмежень, а не “роздавати їх з висотністю, яка абсолютно ганьбить місто”.

 

“Тепер мені не дивно, чому представник забудовника Олексій Пишний так активно виступає проти внесення змін до законодавства, яке протидіє хаотичній забудові”, – додав міністр.

 

Мінкульт вимагає зупинити знесення будівлі Квіти України в Києві

Фото: Олександр Ткаченко // Facebook

 

Раніше в понеділок стало відомо, що в Києві почали демонтувати навчально-методичний центр Квіти України, що знаходиться на вулиці Січових Стрільців, 49. Активісти і місцеві жителі намагалися блокувати роботу техніки в Шевченківському районі.

 

Навчально-методичний павільйон Квіти України – унікальна будівля в стилі модернізму архітектора Миколи Левчука. Проект отримав нагороду Спілки архітекторів в якості одного із кращих архітектурних витворів 1985 року.

 

Під Києвом інвестори житлового комплексу штурмували приймальні мера

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button