Місцеві вибори: КВУ назвав нові порушення

Місцеві вибори: КВУ назвав нові порушення

Місцеві вибори: КВУ назвав нові порушення

Фото: klichko.org КВУ назвав нові порушення на виборах

На деякі виборчі дільниці не пустили спостерігачів, а на інших – виборці приходили в масках з партійною символікою.

КВУ зафіксував нові порушення на місцевих виборах. Про це повідомляє прес-служба комітету в неділю, 25 жовтня.

У Рівному на двох дільницях виборці були в масках з символікою політичної партії Рівне разом. Також в Херсоні кандидат на посаду Херсонського міського голови від Слуги народу прийшов у приміщення для голосування в масці з партійною емблемою.

У Кам’янці-Подільському зафіксована розсилка повідомлень на мобільні телефони з текстом: “25 жовтня – єдиний надійний вибір – Батьківщина”.

У Рубіжному Луганської області глава ДВК намагався не допустити на дільницю спостерігача КВУ через те, що на дільниці вже зареєструвалися багато спостерігачів (17). Глава комісії викликала поліцію, коли спостерігач від однієї з партій фотографував процес голосування.

У Вінниці головлікар обласного госпіталю ветеранів війни дав вказівку не допускати спостерігача КВУ в приміщення дільниці, мотивуючи це тим, що у нього немає ПЛР-тесту.

У Миколаєві на засідання комісії не були допущені спостерігачі. Один з присутніх кандидатів викликав поліцію. Також не допустили вчасно спостерігачів КВУ на дільницю в с. Ганнівка Дніпропетровської області.

Нагадаємо, що раніше в Києві і на Дніпропетровщині зафіксували “каруселі” виборців. Два автобуси везли людей голосувати з Дніпропетровської області в столицю, їх затримала поліція.

Також повідомлялося, що в Україні не відкрилися чотири виборчі дільниці. Виборчі дільниці не були відкриті за станом на 10 годину ранку. Причини невідомі. Дільниці розташовані в Донецькій, Івано-Франківській, Житомирській та Полтавській областях.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button