На Херсонщині кандидат прийшла голосувати з символікою своєї партії

На Херсонщині кандидат прийшла голосувати з символікою своєї партії

На Херсонщині кандидат прийшла голосувати з символікою своєї партії

Фото: oporaua.org В одному випадку спостерігачеві ОПОРИ довелося звертатися в поліцію

На Херсонщині кандидат прийшла на виборчу дільницю з агітацією своєї партії. А в Хмельницькій області на дільницях розмістили інформаційні матеріали з логотипом і програмою партії.

У Новій Каховці кандидат в депутати Новокаховської міської ради Ірина Борзова з’явилася на виборчу дільницю з пакетом, на якому було зображено символіку її партії. Жінка проігнорувала зроблене їй зауваження щодо незаконної агітації, повідомляє прес-служба ОПОРИ.

Борзова не прибрала пакет, тому спостерігачеві від ОПОРИ довелося звернутися в поліцію.

Тим часом в Хмельницькій області, на виборчих дільницях в селах Мукша Китайгородська і Слобідка-Кульчиєвецька були розміщені інформаційні матеріали з партійною символікою.

Спостерігачеві ОПОРИ голова Слобідсько-Кульчієвецької сільської ТВК повідомила, що в такому вигляді вони отримали матеріали від партії і, відповідно, роздали їх дільничним виборчим комісіям.

Після зауваження члени ТВК прибрали перший лист з програмою і логотипом партії, а також повідомили про необхідність це зробити всім ДВК.

Як повідомлялося раніше, на місцевих виборах 2020 в Україні через соцмережі пропонують продаж і купівлю голосів.

Також Korrespondent.net писав, що активістка Femen оголилася перед Зеленським біля виборчої дільниці. Її затримала поліція.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button