ОБСЄ виявила у сепаратистів на Донбасі майже сто танків поза місцями зберігання

ОБСЄ виявила у сепаратистів на Донбасі майже сто танків поза місцями зберігання

ОБСЄ виявила у сепаратистів на Донбасі майже сто танків поза місцями зберігання

ОБСЄ виявила у сепаратистів майже 200 танків і САУ поза місцями зберігання

Також поза місцями зберігання сепаратисти тримають близько сотні зенітно-ракетних комплексів і самохідної артилерії.

СММ ОБСЄ виявила майже 200 одиниць озброєння за межами місць зберігання на тимчасово непідконтрольних уряду територіях Донецької та Луганської областей. Про це сказано в щоденному звіті місії в середу, 27 жовтня.

“Місія також зафіксувала 193 одиниці озброєння, розміщені по лініях відведення, проте за межами виділених місць зберігання озброєння в непідконтрольних уряду районах Донецької та Луганської областей – всі на полігонах”, – йдеться в звіті.

Зокрема, серед виявленого озброєння – майже сотня танків, а також буксирувана і самохідна артилерія, зенітно-ракетні комплекси. Техніку бачили 20, 25 і 26 жовтня.

Нагадаємо, що раніше Зеленський попросив ООН допомогти Донбасу. Зеленський наголосив, що йдеться як про реконструкцію існуючого водопроводу, так і про будівництво нової мережі.

Також повідомлялося, що Кремль проти нових зовнішніх ініціатив щодо Донбасу. Для сходу України вже є безальтернативна основа мирного врегулювання – це другі мінські угоди, датовані лютим 2015 року, заявив глава МЗС РФ.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button