Опитування Зеленського коштує понад 100 млн - ОПОРА

Опитування Зеленського коштує понад 100 млн – ОПОРА

Опитування Зеленського коштує понад 100 млн - ОПОРА

ЗеОпитування пройде в день місцевих виборів 25 жовтня

Залученим для проведення опитування особам можуть виплатити 1200 гривень за цивільно-правовим договором.

Всенародне опитування, яке ініціював президент Володимир Зеленський в день проведення місцевих виборів 25 жовтня, коштує щонайменше 103 млн гривень. Про це сказала глава правління громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська на брифінгу, повідомляє РБК-Україна в п’ятницю, 23 жовтня.

За її словами, залученими для проведення опитування особам можуть виплатити 1200 гривень за цивільно-правовим договором, проте саме опитування проводиться однією із соціологічних організацій.

“Якщо йдеться про цивільно-правові угоди, то до них треба додати ще 40% податкових зборів різного типу, які потрібно сплатити в бюджет. Відповідно, орієнтовна сума 103 млн гривень, якщо ми говоримо про суму, з якої будуть сплачені податки, а також компенсовані 40 гривень координаторам за кожну додатково приведену людину”, – сказала Айвазовська.

Нагадаємо, 13 жовтня президент Зеленський анонсував проведення опитування, на якому українцям запропонують відповісти на п’ять питань. Пізніше стало відомо, що опитування оплатить партія Слуга народу.

Також повідомлялося, що менше половини українців підтримують ідею Зеленського проводити опитування в день місцевих виборів 25 жовтня.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button