Понад 90% дільничних виборчкомів порахували голоси

Понад 90% дільничних виборчкомів порахували голоси

Понад 90% дільничних виборчкомів порахували голоси

Підрахунок голосів (архівне фото)

Повністю голоси підраховані в Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Сумській, Хмельницькій і Чернівецькій областях.

 

Станом на полудень вівторка, 26 жовтня, понад 91% дільничних виборчих комісій (ДВК) завершили підрахунок голосів виборців, склали про це протоколи і передали в територіальні виборчі комісії, повідомляє прес-служба ЦВК.

 

 

“За інформацією, що надійшла до Секретаріату Центральної виборчої комісії, станом на 12:00 27 жовтня 2020 року, майже 26,7 тисячі дільничних виборчих комісій, що становить понад 91% від загальної кількості утворених ДВК, завершили підрахунок голосів виборців, склали про це протоколи і передали всю виборчу документацію відповідним територіальним виборчим комісіям”, – йдеться в повідомленні.

 

Відзначається, що цей процес повністю завершений у Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Сумській, Хмельницькій і Чернівецькій областях.

 

У той же час, у комісії повідомили, що вже почався процес передачі протоколів за підсумками голосування з виборів депутатів районних і обласних рад від ТВК територіальних громад (сільських, селищних, міських) районних і обласних територіальних виборчих комісій.

 

Зокрема, як зазначили в ЦВК, в 15 областях (Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Київській, Кіровоградській, Луганській, Миколаївській, Одеській, Рівненській, Тернопільській, Херсонській, Хмельницькій та Чернігівській) районні ТВК вже прийняли 60 таких протоколів.

 

Також у дев’яти регіонах (Волинській, Дніпропетровській, Запорізькій, Київській, Кіровоградській, Полтавській, Рівненській, Тернопільській та Черкаській областях) дев’ять протоколів отримали обласні ТВК.

 

Напередодні ЦВК назвала підсумкову явку на місцевих виборах. Участь у виборах взяли понад 10,5 мільйона виборців, що становить 36,88% від загального їх числа.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button