Поставку води в Крим не відновлять до деокупації

Поставку води в Крим не відновлять до деокупації

Поставку води в Крим не відновлять до деокупації

Фото: Getty Images Вода для Криму: ніяких поставок до деокупації

Проблеми з водою обумовлені мілітаризацією анексованого півострова, каже Резніков.

 

Водопостачання Криму не відновлять, поки не буде повної деокупації півострова. Про це заявив міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков на Київському безпековому форумі в п’ятницю, 23 жовтня.

 

Проблеми з водою в Криму пов’язані зі збільшенням мілітаризації окупованого півострова, яка спричиняє збільшення витрат води на військові потреби, каже міністр. Відповідальність за забезпечення води лежить повністю на Росії, підкреслив Резніков.

 

“Тому питання і розповіді з боку РФ про те, що щось там не наважується і це повинна вирішувати українська сторона, є нікчемними. На сьогоднішній день вони несуть відповідальність за забезпечення будь-якої гуманітарної необхідності, у тому числі водопостачання”, – сказав Резніков.

 

Нагадаємо, що в Криму запаси води в головних водосховищах скоротилися до 15%. Північний і центральний Крим зневоднені. Тепер до них приєдналася і східна частина півострова.

 

При цьому в Кремлі заявили, що забезпечать Крим водою.

 

“Росія – це потужна країна, вона здатна забезпечити Крим водою без України, що і буде зроблено, щоб потім не залежати від цього самого крана”, – сказав прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button