Продаж і купівлю голосів пропонують через соцмережі

Продаж і купівлю голосів пропонують через соцмережі

Продаж і купівлю голосів пропонують через соцмережі

Фото: Getty Images У соцмережах пропонують продаж і купівлю голосів виборців

Правопорядок під час виборів контролюють майже 140 тисяч силовиків. Поліція отримала понад 380 повідомлень про порушення і відкрила шість кримінальних справ.

Поліція виявила канали в соціальних мережах, де пропонують продаж і купівлю голосів. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції в неділю, 25 жовтня.

“Майже 140 000 правоохоронців заступили на виконання завдань на локаціях. Повністю розгорнута система управління ситуаційних центрів Нацполіції, Державної служби надзвичайних ситуацій, авіація. Дії всіх сил і засобів МВС координуються оперативним штабом, куди стікається інформація про проведення виборів”, – заявив заступник голови МВС Сергій Яровий.

Він додав, що несвоєчасно розпочали роботу 65 дільничних виборчих комісій. Станом на 10:00 залишаються невідкритими чотири виборчі дільниці – в Донецькій, Івано-Франківській, Житомирській та Полтавській областях.

“У день виборів вже зареєстровано 383 заяви та повідомлення про порушення, складено два адміністративних протоколи, відкрито шість кримінальних проваджень”, – продовжив Яровий, пояснивши, що в основному правопорушення стосуються ведення передвиборної агітації.

У свою чергу глава Нацполіції Ігор Клименко заявив, що поліція взяла під охорону всі територіальні виборчі дільниці і розпочала службу без зауважень.

“Уже з 12:00 ночі ми затримуємо автобуси, які їздять по регіонах, возять людей. Такі випадки в Дніпропетровській області, в Києві. Наразі затримали два автобуси з Луганської області, які заїхали Київ – люди приїжджали голосувати. В Одеській області теж сьогодні звозили громадян для голосування за 400 гривень. Організатором був громадянин РФ, заразвін затриманий. Всі громадяни, які перебували в автобусі, дають свідчення”, – сказав Клименко.

Нагадаємо, що поліція перевіряє заяви про підроблені бюлетені і підкуп виборців. В Ірпені командир факультету у вищому навчальному закладі пообіцяв курсантам по 1,5 тисячі гривень за голос за конкретного кандидата, а на Донеччині виявили помилку в прізвищах кандидатів.

У ЦВК назвали місцеві вибори одними з найскладніших в історії

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button