Рада обмежила доступ ЗМІ в Раду

Рада обмежила доступ ЗМІ в Раду

Рада обмежила доступ ЗМІ в Раду

Фото: rbc.ua Заходити в приміщення парламенту зможуть тільки представники ЗМІ, що регулярно пишуть про роботу ВР

Акредитація скасована для, приблизно, сотні журналістів, які не висвітлювали діяльність Верховної Ради.

 

Комітет Верховної Ради з питань свободи слова заборонив журналістам 22 видань відвідувати парламент. Про це повідомив секретаріат комітету.

 

 

Комітет підтримав анулювання акредитації 22 ЗМІ за поданням прес-служби ВР. За словами її голови Ірини Кармелюк, зараз у парламенті акредитовано 2934 людини від 512 ЗМІ.

 

“Оскільки процедура реєстрації ЗМІ дуже проста, то людей акредитується просто безліч, вони валом йдуть. Ми здійснюємо раз на рік перевірку і деяким ЗМІ посилаємо листи з проханням надати матеріали про роботу парламенту. На запит до 22 ЗМІ відповіли тільки три, а інші не надали”, – пояснила Кармелюк.

 

Вона уточнила, що акредитація скасована для, приблизно, сотні журналістів, які не висвітлювали діяльність ВР.

 

“Якщо людина не пише, і їм це посвідчення потрібно тільки, щоб проходити, то це нечесно відносно тих журналістів, які пишуть і працюють, і вони обмежені в доступі. Ну, є ж події, на яких невелика кількість журналістів може бути присутньою”, – сказала глава прес-служби.

 

Вона підкреслила, що це не обмеження журналістів: “Якщо вони доведуть, що висвітлюють роботу Ради, то їм можуть відновити акредитацію”.

 

Нагадаємо, 6 вересня 2019 року голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що журналісти завжди матимуть доступ до парламенту.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button