Рішення КСУ не вплине на безвіз - віце-прем'єр

Рішення КСУ не вплине на безвіз – віце-прем’єр

Рішення КСУ не вплине на безвіз - віце-прем'єр

Фото: пресс-служба Кабмина Ольга Стефанішина

Позбавити українців безвізу з Євросоюзом через рішення Конституційного суду не вдасться, заявила віце-прем’єр-міністр.

Рішення Конституційного суду не зможе вплинути на безвізовий режим України з Європейським Союзом. Про це йдеться в заяві віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної за рішенням КСУ.

“Безвізу з ЄС бути! Є сили всередині країни, які зацікавлені в тому, щоб зупинити європейську та євроатлантичну інтеграцію України, і одночасно позбавити українців безвізу. Запевняю, їм це не вдасться”, – заявила Стефанішина.

На її думку, обставини, в яких приймалися недавні рішення Конституційного суду, “викликають питання і обурення”.

Таке рішення вона назвала “ще одним сигналом, що реформа судової гілки влади повинна бути доведена до логічного завершення”.

“Сьогодні Президент Володимир Зеленський збирає термінове засідання РНБО для вирішення відповідних питань. Крім того, Президент вже заявив, що скористається своїм правом законодавчої ініціативи для відновлення ефективної роботи системи електронного декларування та відповідальності за порушення антикорупційного законодавства. Зі свого боку уряд також вживає заходів, які унеможливлять зупинки вже початих реформ, включаючи ті, які є основою для нашої європейської та євроатлантичної інтеграції України. Нагадую, що цей курс України в ЄС і НАТО є остаточним, невідворотним і закріплений в Конституції України”, – сказано в заяві.

Як повідомлялося, Рада національної безпеки і оборони проведе термінове закрите засідання за ініціативою президента Володимира Зеленського. Рішення КС щодо скасування відповідальності за недостовірне декларування доходів чиновників Зеленський розцінив як загрозу національній безпеці.

Нагадаємо, раніше судді КС на закритому засіданні визнали неконституційною кримінальну відповідальність за недостовірне декларування. Також КС визнав надмірними повноваження НАЗК.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button