Рішення КСУ: Разумков анонсував реакцію Ради і Зеленського

Рішення КСУ: Разумков анонсував реакцію Ради і Зеленського

Рішення КСУ: Разумков анонсував реакцію Ради і Зеленського

Разумков висловився про рішення КСУ

Рада допрацює антикорупційне законодавство, щоб система продовжувала працювати, каже Разумков.

На рішення Конституційного суду незабаром відреагує президент Володимир Зеленський, а Верховна Рада допрацює антикорупційне законодавство, щоб удосконалити чинні механізми. Про це заявив спікер Ради Дмитро Разумков в ході робочого візиту до Німеччини у четвер, 29 жовтня.

Тиск неприпустимий на будь-яку гілку влади, каже спікер парламенту.

“Але якщо ми виходимо з антикорупційної реформи, вона більш ніж важлива для держави… Ви бачите реакцію наших іноземних партнерів. Вона, м’яко кажучи, досить серйозна. І ті досягнення, які були зроблені протягом декількох років… я говорю і про НАБУ, і про САП, і про Вищий антикорупційний суд – це все маленькі, але важливі кроки в боротьбі з корупцією”, – наголосив Разумков.

“Я впевнений, що досить швидко буде реакція з боку парламенту і президента. І ми будемо на законодавчому рівні допрацьовувати ті механізми, які є на сьогодні, для того, щоб система продовжувала працювати”, – додав спікер Ради.

Нагадаємо, що раніше судді КС на закритому засіданні визнали неконституційною кримінальну відповідальність за недостовірне декларування. Пізніше в ЄС відреагували на рішення КСУ щодо декларацій. У Представництві Євросоюзу нагадали, що фінансова допомога Україні пов’язана з діяльністю антикорупційних органів.

Уже сьогодні ЗМІ повідомили, що через КС Україна може втратити безвіз. Європейська комісія отримала підстави для припинення безвізового режиму з ЄС для українців, за даними дипломатичних джерел.

Директор НАБУ заявив про закриття близько 100 справ через рішення КСУ

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button