Шмигаль назвав терміни вступу України до ЄС

Шмигаль назвав терміни вступу України до ЄС

Шмигаль назвав терміни вступу України до ЄС

Фото: facebook.com/KabminUA Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль

Рух України до членства в ЄС не зупиняється, однак важливо реалізувати реформи, зазначив глава уряду.

 

Україна має намір отримати членство в НАТО і Європейському Союзі протягом 5-10 років, заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв’ю литовському виданню LRT, переклад якого опубліковано в четвер, 8 липня, на Урядовому порталі.

 

“Україна прагне вступити до ЄС і НАТО в найближчій перспективі, ми націлені отримати членство протягом 5-10 років”, – сказав прем’єр і підкреслив, що цей крок залежить не тільки від України, але і від інших держав.

 

При цьому глава уряду зазначив, що рух офіційного Києва до членства в ЄС не зупиняється і що важливим питанням європейського майбутнього України залишається послідовна реалізація реформ.

 

Шмигаль нагадав, що ЄС уже став головним торговельним партнером України.

 

“Продовжуємо працювати в контексті інтеграції України у цифровий та енергетичний ринки, працюємо над підписанням “промислового”, “авіаційного” і “митного” безвізов”, – додав він.

 

Нагадаємо, раніше глава уряду назвав максимальну інтеграцію українських енергетичних ринків із ринками ЄС і синхронізацію об’єднаної енергетичної системи України з ENTSO-E головною метою України у сфері енергетики.

 

Зеленський у Литві обговорив євроінтеграцію України

 

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button