Синоптики озвучили прогноз погоди на листопад

Синоптики озвучили прогноз погоди на листопад

Синоптики озвучили прогноз погоди на листопад

Фото: Таисия Стеценко, Корреспондент.net Українців очікує відносно теплий листопад

Місячна кількість опадів очікується у східних і Сумській областях менше за норму – 28-32 мм, на решті території в межах середніх багаторічних значень – 37-65 мм.

 

Середня місячна температура в листопаді очікується в межах 1-8 градусів тепла (в горах 0-3 градусів тепла). У західних областях це близько середніх багаторічних значень, на решті території – на 1-1,5 градусів вище від середніх багаторічних значень. Про це повідомляється  на сайті Укргідрометцентру.

 

 

За прогнозом синоптиків, місячна кількість опадів очікується у східних і Сумській областях менше від норми – 28-32 мм, на решті території в межах середніх багаторічних значень – 37-65 мм, у горах – до 110 мм.

 

“У листопаді в більшості областей відбувається перехід середньої добової температури повітря через 5 градусів у бік зниження, місцями на півдні Одеської області і Криму – в грудні, в гірських районах, на сході і північному сході країни – в кінці жовтня”, – йдеться в повідомленні.

 

За даними спостережень, середня місячна температура повітря листопада складає 0-7 градусів тепла. Абсолютний максимум температури повітря становить 16-24 градусів тепла, в Чернівецькій, центральних, південних областях та в Криму – місцями 25-29 градусів.

 

Абсолютний мінімум – 15-24 градусів морозу, в північних, східних, Дніпропетровській та Запорізькій областях місцями 25-31, на півдні Криму та Одеської області 8-13 градусів морозу.

 

Середня місячна кількість опадів становить 30-61 мм, в Карпатах і на Закарпатті – до 62-142 мм.

 

Нагадаємо, в 2020 році метеорологічна осінь у Києві стала найпізнішою в історії. Вона прийшла в столицю України 15 жовтня, коли середньодобова температура повітря знизилася нижче за 15 градусів тепла – до 12,3 градуса. До цього найпізніше осінь приходила до Києва 7 жовтня в 1999 році.

 

Також повідомлялося, що українські синоптики озвучили прогноз погоди на ці вихідні.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button