Суд зобов'язав НАБУ розслідувати продаж столичного готелю Дніпро

Суд зобов’язав НАБУ розслідувати продаж столичного готелю Дніпро

Суд зобов'язав НАБУ розслідувати продаж столичного готелю Дніпро

Фото: spfu.gov.ua Готель у центрі Києва міг бути куплений у держави за його ж гроші, взяті в борг, стверджує автор звернення до НАБУ

Суд встановив, що заява містить об’єктивні дані про вчинення злочину, і зобов’язав НАБУ почати розслідування.

 

Вищий антикорупційний суд зобов’язав Національне антикорупційне бюро відкрити кримінальне провадження про можливе зловживання владою головою Фонду державного майна Дмитром Сенниченком при продажу державного готелю Дніпро в Києві. Про це у вівторок, 27 жовтня, повідомило видання Наші гроші з посиланням на постанову ВАКС від 7 вересня.

 

 

Таке рішення ВАКС виніс 7 вересня у відповідь на скаргу адвоката Ольги Колесник. Її клієнт у кінці серпня направив у НАБУ заяву про можливе скоєння злочину при продажу готелю Дніпро.

 

Суд встановив, що заява містить об’єктивні дані про вчинення злочину і зобов’язав НАБУ почати розслідування.

 

Відзначається, що перед тим, як перерахувати 1,1 млрд грн за готель Дніпро, переможець приватизаційного конкурсу, компанія ТОВ Смартленд, взяла кредит банку Січ на 1,05 млрд грн.

 

У той же день банк Січ отримав у Нацбанку кредит рефінансування на 1,5 млрд грн. Таким чином, невідомі покупці готелю ДНПР могли придбати у держави за гроші цієї ж держави, вказувалося в заяві.

 

Раніше заступник голови Фонду держмайна Тарас Єлейко заявив, що готель Дніпро був проданий всього за $3,5 тис./м2 через поганий стан номерного фонду.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button