В ЄС відреагували на рішення КСУ щодо декларацій

В ЄС відреагували на рішення КСУ щодо декларацій

В ЄС відреагували на рішення КСУ щодо декларацій

В ЄС натякнули на припиненні фінансової допомоги Україні

У Представництві Євросоюзу нагадали, що фінансова допомога Україні пов’язана з діяльністю антикорупційних органів.

 

В Євросоюзі заявили, що надання фінансової допомоги Україні пов’язане з незалежними, ефективними і вільними від політичного тиску антикорупційними органами. Про це в середу, 28 жовтня, сказали в Представництві Євросоюзу в Україні на запит УНІАН.

“Європейський Союз розглядає інститути з боротьби з корупцією, створені після Революції гідності на вимогу українського народу, як найважливіший інструмент для перетворення України та для більш тісних політичних і економічних зв’язків з ЄС. Величезна допомога ЄС, в тому числі фінансова, в різних сферах, відповідно безпосередньо пов’язана з антикорупційними органами, які працюють незалежно, ефективно і вільні від політичного чи іншого тиску”, – відзначили в Представництві ЄС.

 

Також в заяві сказано, що якщо з’явиться запит від української влади, то Євросоюз “буде готовий надати допомогу щодо обрання шляхів відновлення необхідної правової визначеності, що було також в разі попередніх рішень Конституційного суду, пов’язаних з антикорупційними інститутами”.

 

Як повідомлялося, судді КС на закритому засіданні визнали неконституційною кримінальну відповідальність за недостовірне декларування.

 

У НАПКА сьогодні заявили, що розгляд антикорупційного законодавства в закритому режимі було порушенням Конституції. Також там зазначили, що кілька суддів КСУ приймали рішення в умовах конфлікту інтересів, оскільки проти них були відкриті справи за порушення закону, який вони і скасували.

 

Також сьогодні з’ясувалося, що глава КСУ не задекларував у Криму ділянку, куплену в 2018 році за російським законодавством.

 

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button