В Україні інвестували в сонячні панелі близько 560 млн євро

В Україні інвестували в сонячні панелі близько 560 млн євро

В Україні інвестували в сонячні панелі близько 560 млн євро

Фото: YouTube У III кварталі 2020 року ще майже дві тисячі сімей стали незалежними

Півмільярда доларів було інвестовано українцями в сонячні панелі за останні роки. І кількість домогосподарств, які переходять на “чисту” електроенергію, тільки зростає.

 

Жителі України з 2015 року інвестували в сонячні панелі близько 560 мільйонів євро. З кожним роком кількість домогосподарств, які переходять на “чисту” енергію, зростає. Так, у III кварталі 2020 року ще майже дві тисячі сімей стали незалежними, повідомляє прес-служба Держенергоефективності.

 

“Таким чином, кількість сімей, що використовують “чисту” електроенергію, зросла на 8% і склала 27 623″, – йдеться в повідомленні.

 

Найбільше станцій встановлено в Дніпропетровській області – близько чотирьох тисяч загальною потужністю 102,73 МВт.

 

“За нашими оцінками, починаючи з 2015 року, домогосподарства інвестували в сонячні панелі близько 560 мільйонів євро. Це внесок у власну енергонезалежність та автономність, а також у розвиток масштабного українського ринку послуг та обладнання в “зеленій” енергетиці”, – підкреслив в.о. голови Держенергоефективності Костянтин Гура.

 

Раніше ми писали, що регулятор знизив “зелені” тарифи.

 

Також Korrespondent.net повідомляв, що в Туреччині почали виробляти сонячні панелі. Завод відкрився в Анкарі, там працює 1,4 тисячі осіб. Його вдалося запустити завдяки $400 млн інвестицій.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button