В Україні почалася вакцинація від грипу

В Україні почалася вакцинація від грипу

В Україні почалася вакцинація від грипу

Фото: Schott Важливим пріоритетом у цьому сезоні є вакцинація медпрацівників

Найближчим часом МОЗ поставить у заклади охорони здоров’я 40 тис. доз вакцини проти грипу.

 

В Україні почалася вакцинація від грипу. До епідемічного сезону 2020-2021 років в країну поставили 665 тисяч доз вакцини проти грипу. Про це заявив заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко, передає урядовий портал.

 

Зазначено, що найближчим часом МОЗ поставить у заклади охорони здоров’я 40 тис. доз вакцини проти грипу для щеплення медпрацівників, які працюють з хворими з коронавірусною інфекцією.

 

“Не дивлячись на те, що інфекційна хвороба, викликана вірусом грипу, зазвичай протікає в неускладненій формі, вона може приводити і до важкого перебігу… Циркуляція вірусів грипу під час пандемії COVID-19 в осінні і зимові місяці може мати важкі наслідки для вразливих груп населення”, – зазначив головний санлікар.

 

За його словами, важливим пріоритетом у цьому сезоні є вакцинація медпрацівників, які надають допомогу пацієнтам і реалізують заходи боротьби з COVID-19.

 

“До епідсезону 2020-2021 років в Україні поставлено 500 тисяч доз вакцини Ваксигрип Тетра; 45 тисяч доз вакцини Інфлювак; 120 тисяч доз вакцини Джісі Флю”, – зазначено в повідомленні.

 

Раніше в.о. директора Центру громадського здоров’я Ігор Кузін вважає, що пік захворюваності варто чекати наприкінці листопада.

 

Станом на 19 жовтня в Україні кількість хворих перевищила 300 тисяч. Від ускладнень хвороби померло 5 673 особи, видужали – 126 489.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button