ВАКС відмовився усувати голову харківського адмінсуду

ВАКС відмовився усувати голову харківського адмінсуду

ВАКС відмовився усувати голову харківського адмінсуду

Фото: ssu.gov.ua Працівники СБУ з’явилися в кабінеті Панченко відразу після передачі грошей

Суд визнав аргументи НАБУ недостатніми для усунення Панченко з посади голови суду.

 

Вищий антикорупційний суд відхилив клопотання Національного антикорупційного бюро про відсторонення від посади голови харківського окружного адміністративного суду Ольги Панченко, підозрюваної в дачі хабаря. Про це в середу, 28 жовтня, повідомив ВАКС.

 

 

“Звільнений ризик знищення судової справи, за вирішення якої, за версією звинувачення, надавалася неправомірна вигода, спростують тим, що детективи вже отримали в розпорядження копії цієї справи”, – пояснили в суді.

 

Крім того, ризик впливу на заявника в цьому кримінальному провадженні не є визначальним, оскільки цей ризик уже знівельовано шляхом встановлення для Панченко зобов’язання не спілкуватися з заявником, вважають у ВАКС.

 

“Інші доводи сторони звинувачення мали абстрактний характер, тому слідчий суддя визнала їх недостатніми для усунення з посади”, – резюмували у Вищому антикорупційному суді.

 

Як повідомлялося раніше, 13 жовтня Вища рада правосуддя відсторонила від виконання обов’язків голову Харківського окружного адміністративного суду Ольгу Панченко, викриту в передачі $3 тис. хабаря.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button