Від коронавірусу помер український єпископ

Від коронавірусу помер український єпископ

Від коронавірусу помер український єпископ

Фото: credo.pro Єпископ Ян Нємєц помер від коронавірусу

Римо-католицький єпископ Ян Нємєц був госпіталізований в лікарню в Кам’янець-Подільському, проте через погіршення стану його перевезли в польську лікарню, де він і помер.

Єпископ-помічник Кам’янець-Подільської дієцезії Римо-Католицької церкви Ян Нємєц помер від коронавірусу ввечері у вівторок, 27 жовтня, повідомляє портал CREDO.

Зазначається, що єпископ Ян захворів на коронавірус і потрапив до лікарні в Кам’янець-Подільському. Його стан був важким через супутні захворювання, дихати він міг тільки за допомогою кисневої маски. Минулого тижня єпископа перевезли під киснем в лікарню в Польщі. У нього було уражено 85% легень. І хоча через кілька днів єпископу стало краще, ввечері у вівторок сталася зупинка кровообігу.

Довідка. Ян Нємєц народився 14 березня 1958 року в Жешуві в Польщі. У 1987 році отримав священиче рукоположення в Перемишлі (Польща). З 1993 року працював викладачем Вищої духовної семінарії Кам’янець-Подільської єпархії, а в 2001-2006 роках був її ректором. З 2006 року – єпископ-помічник Кам’янець-Подільської єпархії (що включає Хмельницьку та Вінницьку області) Римсько-Католицької Церкви в Україні.

Відомий український блогер помер від COVID-19

Також сьогодні повідомлялося, що мер Борисполя помер від COVID-19. Анатолій Федорчук, за попередніми підрахунками, був лідером на мерське крісло на місцевих виборах.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button