У Кабміні пояснили переведення грошей із програми щодо онкохворих на дороги

У Кабміні пояснили переведення грошей із програми щодо онкохворих на дороги

У Кабміні пояснили переведення грошей із програми щодо онкохворих на дороги

Фото: korrespondent.net Ремонт доріг

За вісім місяців поточного року передбачена на реалізацію програми сума практично не використовувалася, тому гроші перевели на іншу потребу, а проект з діагностики онкозахворювань реалізують наступного року.

 

В уряді пояснили, чому гроші з програми діагностики онкозахворювань були перенаправлені на будівництво доріг у Львівській області. Відзначається, що перерозподіл дозволить реалізувати незавершений проект наступного року. Про це у вівторок, 27 жовтня, повідомляє прес-служба уряду.

 

“Рішення Міжвідомчої комісії з питань державних інвестиційних проектів з перерозподілу коштів для проекту Удосконалення молекулярно-генетичної діагностики онкологічних захворювань в Україні дозволяє забезпечити його повну реалізацію в наступному році”, – йдеться в повідомленні.

 

Відзначається, що уряд підтримав рішення Комісії щодо перерозподілу коштів з необхідністю передбачення цих коштів для завершення даного проекту в 2021 році.

 

З цією метою Мінекономіки внесено постанову, яка забезпечить виконання цього рішення в наступному році. Рішення про перерозподіл буде узгоджено бюджетним комітетом.

 

“Додатково зазначимо, що рішення Комісії про перерозподіл було прийнято на підставі моніторингу реалізації проекту в 2020 році (сума використаних коштів за 8 місяців поточного року становить 0,4%) і неможливості реалізації цього проекту в 2020 році”, – повідомили в Кабміні.

 

Там також відзначили, що всі рішення щодо перерозподілу коштів приймаються міжвідомчою комісією з питань державних інвестиційних проектів, яка складається з 8 членів уряду і 17 народних депутатів членів Комітету ВРУ з питань бюджету.

 

Нагадаємо, сьогодні ЗМІ повідомили, що Кабмін віддав на дороги гроші з програми щодо онкохворих.

 

Раніше глава парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія пояснив, чому гроші з COVID-фонду витратили на дороги.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button