У Миколаєві розпочалися навчання з Британією

У Миколаєві розпочалися навчання з Британією

У Миколаєві розпочалися навчання з Британією

Фото: mil.gov.ua Українські військові вивчали британську методику планування охорони і оборони аеродромів

Їх основна мета – ознайомлення з теоретичними основами планування та оцінки ризиків захисту аеродромів та критичних об’єктів інфраструктури за стандартами НАТО.

Українсько-британські навчання Warrior Watcher 2020 розпочалися в Миколаєві за участю Військово-морських сил, Повітряних сил Збройних сил України та збройних сил Великобританії. Про це в суботу, 24 вересня, повідомило міністерство оборони України.

Це вже другі маневри на базі 198 навчального центру ВМС України, їх основна мета – ознайомлення з теоретичними основами планування та оцінки ризиків захисту аеродромів та критичних об’єктів інфраструктури за стандартами НАТО.

Також очікується підвищення рівня сумісності між підрозділами Збройних сил України та охорони Королівських військово-повітряних сил Великобританії.

Протягом першого тижня українські військові вивчали британську методику планування охорони і оборони аеродромів, зазначив заступник керівника навчань підполковник Сергій Максименко.

Всі учасники після теоретичного курсу були розділені на три синдикати для відпрацювання плану охорони та оборони аеродромів за різними сценаріями.

Перша група оцінювала ризики для аеродрому, розташованого на острові в морі, друга – для аеродрому в полі, третя група – для аеродрому в межах міста.

Як повідомлялося, в підрозділах ЗС на півдні України тривали тренування із знищення ворожих безпілотних літальних апаратів.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button