У РНБО назвали пріоритети у виробництві зброї

У РНБО назвали пріоритети у виробництві зброї

У РНБО назвали пріоритети у виробництві зброї

Фото: СНБО Крилата ракета Нептун

Україна робитиме акцент на створенні високоточної зброї і поступово наближається до стандартів НАТО, каже Данилов.

Для України є пріоритетним виробництво високоточної зброї, заявив глава РНБО Олексій Данилов, повідомляє прес-служба відомства в четвер, 22 жовтня.

“Ми уважно стежимо за конфліктами, які зараз йдуть, і розуміємо, що нашим пріоритетом є виробництво високоточної зброї в боротьбі з окупантом”, – сказав Данилов під час прямого включення з Вашингтоном на тему “Квест для зрілої нації”, організованого Центром американсько-українських відносин, Українським конгресовим комітетом Америки та Американською радою з питань зовнішньої політики.

Він також назвав серед пріоритетів реформування оборонно-промислового комплексу “з максимальною корпоратизацією і залученням країн НАТО до спільного виробництва озброєння на території України”.

Глава РНБО подякував міжнародним партнерам за надання Україні всебічної допомоги в сфері безпеки.

Данилов зазначив, що на оборонні потреби Україна виділяє не менш як 5% ВВП.

За його словами, ЗСУ стали “набагато сильнішими і добре озброєними” і поступово наближаються до стандартів НАТО. Данилов також заявив, що Україна здобуде перемогу у війні, “яку нав’язала Росія”.

Як повідомлялося, Міноборони прийняло рішення про закупівлю берегового ракетного комплексу 360МЦ Нептун і іншого ракетного обладнання вже в поточному 2020 року, незважаючи на те, що запланованим фінансовим ресурсом кошти на його закупівлю передбачені не були.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button