У Слузі народу заявили про перемогу на виборах

У Слузі народу заявили про перемогу на виборах

У Слузі народу заявили про перемогу на виборах

Фото: пресс-служба Слуги народа Депутати від Слуги народу отримують 19% місць в обласних радах і 17% – у районних

Представники партії лідирують за кількістю мандатів депутатів обласних і районних рад, а також за переліком посад голів ОТГ.

 

За результатами обробки даних з 80% дільниць, представники партії Слуга народу отримують 206 посад голів об’єднаних територіальних громад з 1 398, або 15%. Про це повідомляє прес-служба партії з посиланням на паралельний підрахунок голосів, який вони проводять.

 

Найбільше голів ОТГ від “слуг” перемагають у Київській, Харківській, Миколаївській, Сумській і Кіровоградській областях. У той же час немає жодної області, у якій не було б на чолі ОТГ представника президентської партії.

 

У Слузі народу заявили про перемогу на виборах

 

 

Також представники партії лідирують за кількістю мандатів депутатів обласних і районних рад. Зокрема, в облради проходять 307 депутатів від партії, у районні – 910. Це 19% і 17% від загальної кількості мандатів відповідно.

 

У Слузі народу заявили про перемогу на виборах

 

 

Крім того, кандидати від партії змагатимуться у другому турі виборів на посади голів обласних центрів – Віктор Щадей в Ужгороді, Дмитро Шевчик – у Кривому Розі, Сергій Іващенко – у Полтаві. Другий тур має відбутися протягом трьох тижнів після оприлюднення Центральною виборчою комісією результатів голосування в першому турі.

 

Нагадаємо, що раніше понад 90% дільничних виборчкомів підрахували голоси. Повністю голоси підраховані у Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Сумській, Хмельницькій і Чернівецькій областях.

 

Також у ЦВК заговорили про перенесення другого туру виборів. У деяких містах через судовий розгляд другий тур виборів мера може бути відкладений на грудень.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button