Зеленський допустив саморозпуск Ради

Зеленський допустив саморозпуск Ради

Зеленський допустив саморозпуск Ради

Фото: president.gov.ua Зеленський назвав умову саморозпуску Ради

Володимир Зеленський також не виключив відставок у Кабміні. Президент вважає, що слабкі міністри повинні піти.

 

Президент Володимир Зеленський назвав умови саморозпуску Верховної Ради. Про це він заявив в інтерв’ю українським телеканалам у четвер, 22 жовтня.

 

Журналіст запитав про те, що Рада саморозпуститься в разі прийняття закону про довічне ув’язнення корупціонерам, Зеленський відповів: “Може бути такий варіант”.

 

“Якщо саморозпуститься Рада, то буде нова Рада”, – додав президент.

 

Крім того, Зеленський не виключає відставок у Кабміні і найближчим часом має намір оцінити досягнуті окремими міністерствами результати. Найслабшим міністрам доведеться піти з уряду, додав Зеленський.

 

“Голови можуть полетіти. Це правда. Але не через те, що хтось із депутатів має погані відносини з тим чи іншим міністром. Найближчим часом ми подивимося на результати разом з прем’єром і дійсно, когось може не бути”, – підкреслив президент.

 

Також Зеленський пояснив вибір питань для опитування. Президент хоче дізнатися думку українців з кількох питань, щоб потім на підставі цього подавати законодавчі ініціативи.

 

Ще Зеленський назвав можливості медсистеми. Місяць тому медсистема могла витримати тільки 9,5 тисячі нових випадків коронавірусу на добу, але тепер її потужності зросли, каже президент.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button