Зеленський у Німеччині обговорить ПП-2 - ОП

Зеленський у Німеччині обговорить ПП-2 – ОП

Зеленський у Німеччині обговорить ПП-2 - ОП

Фото: president.gov.ua Зеленський везе в Німеччину аргументи про небезпеку Північного потоку-2

Володимир Зеленський підготував аргументи, які засвідчать, що є небезпека від газопроводу і важливо його зупинити, а вони не зайві не тільки для України, але і для Європи.

 

Президент Володимир Зеленський перед зустріччю з канцлером Німеччини Анґелою Меркель підготував аргументи про небезпеку російського газопроводу Північний потік-2. Про це заявив прес-секретар президента Сергій Никифоров у п’ятницю, 9 липня.

 

“Володимир Зеленський везе аргументи, щоб переконати, що Північний потік-2 шкодить як Україні, так і європейським країнам”, – сказав Нікіфоров.

 

Також під час зустрічі з канцлером Німеччини Зеленський говоритиме про посилення ролі Берліна в нормандському форматі і важливість зупинити Північний потік-2.

 

Вищі особи держав обговорять деокупацію Криму, енергобезпеку, енергоефективність і економічне партнерство.

 

Нагадаємо, що раніше ЗМІ дізналися про компенсацію Україні через ПП-2. Україні можуть запропонувати допомогу в енергетичній сфері чи співробітництво у сфері виробництва водню.

 

Також Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що ЄС може в будь-який момент обмежити використання ПП-2. Влада ЄС може обмежити використання трубопроводів, які є наземним продовженням Північного потоку-2.

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button