Зеленський заявив про увагу до осіб з інвалідністю

Зеленський заявив про увагу до осіб з інвалідністю

Зеленський заявив про увагу до осіб з інвалідністю

Фото: president.gov.ua Володимир Зеленський направив лист Денису Шмигалю

Український лідер закликав главу уряду забезпечити мінімізацію наслідків COVID-пандемії для згаданої категорії громадян.

 

Президент України Володимир Зеленський направив лист прем’єр-міністру Денису Шмигалю, в якому закликав главу Кабміну посилити підтримку людей з інвалідністю для зменшення ризиків в умовах пандемії короонавірусу. Про це у п’ятницю, 23 жовтня, повідомила прес-служба глави держави.

 

“Однією з найбільш вразливих верств населення України, яка страждає від пандемії COVID-19, є люди з інвалідністю, в тому числі діти з інвалідністю. Вони уже мають істотний рівень втрати здоров’я, і ​​для них пандемія означає збільшення ризику для життя і поява ще більших ускладнень”, – йдеться в листі.

 

За словами Зеленського, коронавірус актуалізував проблеми з доступом згаданої категорії громадян до медичної допомоги.

 

“Прошу вжити заходів щодо посилення підтримки людей з інвалідністю в період пандемії і мінімізації її наслідків для них”, – резюмував президент, як повідомила прес-служба.

 

Раніше в Кабміні інформували, що з метою голосування на місцевих виборах 25 жовтня для людей з обмеженими можливостями доступні 60% виборчих дільниць.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button