ЗМІ: Суддів КС викликали в НАЗК для пояснень

ЗМІ: Суддів КС викликали в НАЗК для пояснень

ЗМІ: Суддів КС викликали в НАЗК для пояснень

Фото: my.ua Суддів КС чекають у НАЗК 30 жовтня

Агентство не складало адміністративні протоколи про конфлікт інтересів у суддів під час їх голосування і чекає їх пояснень.

 

Національне агентство з питань запобігання корупції викликало для дачі пояснень трьох суддів Конституційного Суду. Про це в четвер, 29 жовтня, повідомило видання Слово і діло з посиланням на джерела в НАЗК.

 

 

За словами одного зі співрозмовників, агентство не становило адміністративні протоколи про конфлікт інтересів у суддів під час їх голосування за скасування відповідальності чиновників з недостовірним декларуванням доходів і майна, а також повноваження НАЗК.

 

“Ми суддів Конституційного Суду викликали на п’ятницю. Протоколи ще не мали бути вручені”, – сказав він.

 

Інше джерело в НАЗК повідомило, що суддів КС Ігоря Сліденка, який був доповідачем за поданням про скасування недостовірного декларування та повноважень НАЗК, Ірину Завгородню і Володимира Мойсика викликали для дачі пояснень щодо можливого конфлікту інтересів.

 

“У разі дачі необгрунтованих пояснень щодо суддів КС відразу був би протокол”, – пояснив співрозмовник.

 

Нагадаємо, раніше судді КС на закритому засіданні визнали неконституційною кримінальну відповідальність за недостовірне декларування. Також КС визнав надмірними повноваження НАЗК.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button