Звільнено керівників п'яти регіональних митниць

Звільнено керівників п’яти регіональних митниць

Звільнено керівників п'яти регіональних митниць

Фото: Новая таможня / Facebook На митниці тривають кадрові перестановки

Нові начальники повинні забезпечити курс на реформування митниці і налагодження ефективної роботи територіальних підрозділів.

 

Державна митна служба звільнила керівників п’яти регіональних митниць, а також Координаційно-моніторингової митниці. Про це повідомляє прес-служба відомства в п’ятницю, 23 жовтня.

 

“Сьогодні звільнено від виконання обов’язків начальника митниці Держмитслужби керівників: Київської (Слічко С.В.), Галицької (Цабак В.Я.), Волинської (Вісьтак І.Я.), Буковинської (Терещук Ю.В.), Дніпровської (Мусієнко О.І.), Координаційно-моніторингової (Нідерман С.С.) митниць”, – йдеться в повідомленні.

 

Зазначено, що незабаром будуть призначені нові керівники цих митниць, серед основних завдань яких буде забезпечення курсу на реформування митниці і налагодження ефективної роботи територіальних підрозділів.

 

Напередодні стало відомо, що Кабмін звільнив т.в.о. голови Держмитниці Андрія Павловського. Він пробув на цій посаді трохи більше двох місяців. Відомство очолив Євген Єнтіс.

 

А в травні повідомлялося, що на засіданні колегії Держмитниці звільнили 50% керівників регіональних митниць. Але незабаром стало відомо, що звільнених начальників просто перевели на інші посади.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button